Atölyeler.
Çip Müziği
Dansta Hareket İzleme
Dinamik Desenler, Reaktif Bedenler
Filmi Ara
MoCap – Hareket yakalama
Çip Müziği (2008)   Bu atölyeye kaydolun ▼

Atölyeler hakkında doğrudan bilgi almak için Özlem Alkış'la iletişime geçebilirsiniz: 0 533 4747196


 
Yeni başlayanlar için LSDJ:
LSDJ, 4 kanallı kayıt imkânı sunan ve sesleri GameBoy'un 4bit'lik yonga setinde tasarlayabildiğiniz bir müzik dizme yazılımı. Atölye projektöre bağlanmış bir Nintendo Superness ile yapılacaktır. Katılımcılar GameBoy'da nasıl değişik sesler üretilebileceğini ve nasıl müzik yapılabileceğini öğrenecekler.

Yeni başlayanlar için Devre Bükme:
Devre bükme, eski elektronik oyuncakları kurcalayıp değiştirerek nasıl yeni müzik aletleri yapılabileceklerine dayanıyor.
Reed Ghazala'nın Anti-teori'sine dayanan teknikle, oyuncakların elektronik devreleri üzerinde değişiklikler yaparak elde ettiğimiz pitch, döngü, glitch gibi küçük eklemelerle zenginleştirdiğimiz sesleri GameBoy müziğine ekleyeceğiz. Katılımcılar mevcut birçok oyuncaktan-bozma aleti kullanabilecek ama bilhassa kendi oyuncaklarını getirmeleri işin zevkini artıracaktır!

Bu atölyeye kaydolmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Daha sonra kaydolduğunuz isme ait bir hesaptan (veya ilgili notta isminizi belirterek) Garanti Bankası Galatasaray Şubesi (Şube Kodu: 068) 6298192 no'lu hesaba 60 YTL yatırmanız gerekmektedir. Ödemeniz alındığında kaydınız kesinleştirilecek ve size (geçerli olarak girdiyseniz) e-posta ya da telefon yoluyla haber verilecektir.

Ad
E-posta
Telefon  


E-posta listemize katılın>


tr  en  basın. bis. festival. sponsorlar. mekânlar. işler. katılımcılar. program.
Confipop
Sidabitball
Sümerbank Binası
13-14 Kasım 2008
13:00-19:00