07 Kasım Cuma
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Sanatçı Sunumu - Alexa WrightAlexa Wright
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - G. Andersson & R. BrecevicGeska Helena Andersson & Robert Brecevic
Etkinlik
17:00
Sümerbank Binası

Açılış Kokteyli
Etkinlik
18:00
Sümerbank Binası

Oklo FenomeniPalindrome
Performans
21:00
Talimhane Tiyatrosu

Açılış Partisi
Etkinlik
22:00
İndigo

  08 Kasım Cumartesi
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

İnterpasif PersonaBarbara Musil, Mathias Fuchs, Mladen Dolar, Robert Pfaller
Seminer
10:30-18:30
Akbank Sanat

Japon BahçesiCompagnia TPO
Performans
11:00-12:00, 13:00-14:00
Talimhane Tiyatrosu

Oklo FenomeniPalindrome
Performans
21:00
Talimhane Tiyatrosu

  09 Kasım Pazar
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Japon BahçesiCompagnia TPO
Performans
11:00-12:00, 13:00-14:00
Talimhane Tiyatrosu

Dansta Hareket İzlemePalindrome
Atölye
13:00-16:00
Çıplak Ayaklar Stüdyo

Sanatçı Sunumu - Harco HaagsmaHarco Haagsma
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - Krists PudzensKrists Pudzens
Etkinlik
17:00
Akbank Sanat

  10 Kasım Pazartesi
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Dansta Hareket İzlemePalindrome
Atölye
13:00-16:00
Çıplak Ayaklar Stüdyo

Sanatçı Sunumu - M. Binark & G. Bayraktutan-SütcüMutlu Binark & Günseli Bayraktutan-Sütcü
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Filmi AraDardex-Mort2Faim art group, Djeff Regottaz, Loïc Horellou
Atölye
16:00-19:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - Markus KisonMarkus Kison
Etkinlik
17:00
Sümerbank Binası

Golem -geliştirme sürecinde gösterim-CIANT, Dardex-Mort2Faim art group, Immediate Project
Performans
21:00
Talimhane Tiyatrosu

  11 Kasım Salı
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

MoCap – Hareket yakalamaCIANT
Atölye
11:00-16:00
Talimhane Tiyatrosu

Dinamik Desenler, Reaktif BedenlerDiffus Design
Atölye
11:00-16:00
Çatı Dans Stüdyosu

AVATARIUM – Bir Tüketici Paradoksu (İstanbul Dijital ortaklığı ile)Paul Sermon
Etkileşimli yerleştirme
11:00-19:00
City's Nişantaşı

Dansta Hareket İzlemePalindrome
Atölye
13:00-16:00
Çıplak Ayaklar Stüdyo

Sanatçı Sunumu - Emrah KavlakEmrah Kavlak
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Filmi AraDardex-Mort2Faim art group, Djeff Regottaz, Loïc Horellou
Atölye
16:00-19:00
Sümerbank Binası

  12 Kasım Çarşamba
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

MoCap – Hareket yakalamaCIANT
Atölye
11:00-16:00
Talimhane Tiyatrosu

Dinamik Desenler, Reaktif BedenlerDiffus Design
Atölye
11:00-16:00
Çatı Dans Stüdyosu

AVATARIUM – Bir Tüketici Paradoksu (İstanbul Dijital ortaklığı ile)Paul Sermon
Etkileşimli yerleştirme
11:00-19:00
City's Nişantaşı

Sanatçı Sunumu - Dardex-M2FDardex-Mort2Faim art group
Etkinlik
17:00
Sümerbank Binası

  13 Kasım Perşembe
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Dinamik Desenler, Reaktif BedenlerDiffus Design
Atölye
11:00-16:00
Çatı Dans Stüdyosu

AVATARIUM – Bir Tüketici Paradoksu (İstanbul Dijital ortaklığı ile)Paul Sermon
Etkileşimli yerleştirme
11:00-19:00
City's Nişantaşı

Çip MüziğiConfipop, Sidabitball
Atölye
13:00-19:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - Clara Boj & Diego DiazClara Boj & Diego Diaz
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - O. Koç & S. A. TuganMustafa Bağdatlı & Osman Koç & Salih Alp Tugan
Etkinlik
17:00
Sümerbank Binası

  14 Kasım Cuma
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Dinamik Desenler, Reaktif BedenlerDiffus Design
Atölye
11:00-16:00
Çatı Dans Stüdyosu

AVATARIUM – Bir Tüketici Paradoksu (İstanbul Dijital ortaklığı ile)Paul Sermon
Etkileşimli yerleştirme
11:00-19:00
City's Nişantaşı

Çip MüziğiConfipop, Sidabitball
Atölye
13:00-19:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - Luka FrelihLuka Frelih
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Sanatçı Sunumu - Paul SermonPaul Sermon
Etkinlik
17:00
Sümerbank Binası

  15 Kasım Cumartesi
Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
Sümerbank Binası

Etkileşimli yerleştirmeler »
Sergi
10:00-19:00
BM Suma

Melez Oyun AlanıClara Boj & Diego Diaz
gamerz
11:00-16:00
Cihangir Çocuk Parkı

Dinamik Desenler, Reaktif BedenlerDiffus Design
Atölye
11:00-16:00
Çatı Dans Stüdyosu

Yeni Medya ve Performans (ÇGSG ortaklığı ile)Bojana Kunst, Zeynep Gündüz
Seminer
15:30-17:30
Istanbul Modern

Sanatçı Sunumu - Umut ÖzbayUmut Özbay
Etkinlik
16:00
Sümerbank Binası

Kostüm Koreografi - Dinamik desenler, reaktif bedenlerDiffus Design
Performans
20:30
Talimhane Tiyatrosu

Müzik performansları + PartiConfipop, Sidabitball
Etkinlik
21:30
Talimhane Tiyatrosu

  16 Kasım Pazar
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 Kasım
Türe göre

E-posta listemize katılın>


tr  en  basın. bis. festival. sponsorlar. mekânlar. işler. katılımcılar. program.